Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Svět za oponou

9. března 2016 v 0:45 | Arael |  Knihy
Ahoj, jak jsem slíbila, přicházím s dalším článkem. Chtěla bych vás seznámit s jednou opravdu úžasnou knihou, která je pro mě asi nejlepší knížkou, co jsem kdy četla.
Jak už nadpis napovídá, kniha se jmenuje Svět za oponou. Autorkou je Alue K. Loskotová (která má mimochodem také úžasný blog, který navštěvuji už rok a změnil mi život od základů :))
Hlavní hrdinkou této knihy je sedmnáctiletá Lenka, které se nelíbí vyhlídka jejího budoucího života (škola, práce... však to taky znáte :)), a snaží se najít jiný smysl života. Její prosby vyslyší Vesmír a její život se obrátí vzhůru nohama. Začne vidět anděly a víly... Víc vám prozrazovat nebudu, doporučuji si to prostě přečíst. :)

Důvodů, proč miluji tuhle knihu, je spousta. Vypadá ze začátku jako fantasy kniha, ale opak je pravdou. První část je spíše naučná (pro lidi, kteří se o toto téma zajímají) a druhá část je příběhová. Mě naprosto zaujaly obě části knihy, a nejvíce se mi líbilo vysvětlování zákonů Vesmíru, vydržela jsem díky tomu celý další den v dobré náladě, která vymizela až když přišel domů taťka s náladou špatnou :/ :D. Dalším důvodem je samozřejmě autorka knihy, strašně moc jsem si jí od ní chtěla přečíst a když mi Arien tuto knihu darovala k narozeninám (o tři měsíce později než jsem narozeniny měla :DDD ale to nevadí :) :D), byla jsem radostí bez sebe, protože jsem věděla, že když má Alue tak hezký blog, musí být její kniha stejná, ne-li lepší :).
Takže za mě určitě doporučuji, jedina taková "výhrada" je, že ji neseženete jinde, než na e-shopu autorky ( http://alueshop.webnode.cz/ ). Ale určitě to stojí za to :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na nadpřirozeno?

Ano, věřím.
Ne, nevěřím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama