Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Další morčecí fešák do party

18. března 2016 v 17:39 | Arien |  Deník Morčat
Ahoj, ahoj

Zdravím všechny zbloudilé dušičky, které si udělaly čas na tenhle článek :)

Víte, jak jsem vám povídala o Bublince ( jestli ne tak se mrkněte SEMHLE ), no tak k ní jsem si pořídila dalšího morčecího cuy fešáka ( vysvětlovat nebudu, protože jste si určitě přečetli článek na "SEMHLE" :). Dorazil mi zrovna nedávno a je krásný, stejně jako Bublinka je stříbrný aguti crested akorát v tom vějířku na hlavičce má pár bílých chlupů a obecně je trošku světlejší. Ale řeknu vám, takový kliďas jako Bublinka rozhodně není, právě naopak, je hrozně divoký, přemýšlela jsem, že ho přejmenuju na Divočáka, ale zatím mu říkám Ivouš :)


Ani si nedokážete představit, jaký jsem dostala šok, když jsem zjistila co je vlastně zač? ( Arael by mohla vyprávět, zrovna u nás byla na návštěvě a pozorovala mě :) No stalo se to takhle, potom co jsem s ním přišla domů, ukázala jsem ho všem v mém okolí, šla jsem ho dát do klece a pak jsem se věnovat s Arael našemu projektu do Bioly. Potom co jsme úspěšně dodělali jednu část projektu, jsme se šli kouknout na morčíky a já jsem si chtěla vzít do ruky Ivouše, ten ale udělal jedno kolečko a pak hop a byl u sousedů o patro níže. Tam spolu s těhotnou Červenkou a vyjukaným Tyrionem oběhli další dvě kolečka a po té krátké rozcvičce jsem ho rychle ťafla a dala ho do náruče. Teda, že by z toho byl nadšený, se říct rozhodně nedá, spíš právě naopak, zamotával se mi do vlasů, pořád se mi schovával pod mikinu a vůbec, nedokázal chvilku postát.

Rozhodla jsem tedy, že by bylo moudřejší ho dát zpátky do klece, ať se zklidní, ale Ivouš měl jiné plány, jako správný skokan se rozeběhl a hop k sousedům pokračovat ve cvičení, tak jsem ho dala zpátky a přemýšlela jsem, čím ho přikryju, aby mi náhodou nevyskočil v mé nepřítomnosti. No potom co jsem něco vymyslela, jsem šla aplikovat svůj nápad, ale Ivoušek se rozhodl, že prostě Července a Tyrionkovy pokoj nedá a tak si spolu dali poslední kolečka běhu. Ivouška jsem tedy zabezpečila a potom večer jsem k němu přidala Leoška a kupodivu se vzali dobře.

Rozhodla jsem se, že vám ho i vyfotím, protože bylo pěkně a chtěla jsem, abyste si ho uměli představit a tak jsem nažhavila svůj mobil a Ivoušek si zalezl po stromech i když první fotka byla v ohrádce, protože mi trochu dělala problém důvěra po tom, co jsem si s ním zažila a to je samozřejmě chyba. (Obrázky jsou asi ve velké kvalitě, tak se když tak omlouvám za případné potíže. + Se mi úplně nepovedly, protože jsem pořád byla ve stresu, že mi Ivo někam vystřelí a já už ho pak nechytím, což by byla veliká škoda.) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama