Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Kdybych se stala milionářem

2. října 2015 v 19:41 | Arien |  Téma týdne

Ahoj lidičky,
moc se omlouvám za svou neaktivnost v poslední době, neměla jsem přístup k notebooku a na normální klávesnici se mi moc dobře nepíše a k tomu se jen opravdu velmi zřídka povede se dostat k počítači přes mého brášku. No, dost omlouvání a jdem na téma týdne ne?

Tak tedy já bych řekla, že každý z vás si už alespoň jednou promýšlel "co kdyby mi přiletěli penízky do klína" co s nimi? Tak tedy já vás nebudu bulíkovat, jako že bych je vložím do charity, nebo bych je všechny poslala do Afriky, to by mi asi nikdo nevěřil. Samozřejmě bych nějakou částku dala a stejně jsem vždycky chtěla "adoptovat" nějaké dítě z Afriky a trochu mu pomoct. Ale přejděme k věcem, které se budou týkat mě.

Tak tedy... áách ta představa je tak hřejivá, až se z ní klepu, no já bych... víte vždycky jsem si móc, moc, moc přála abychom odkoupili zadní zahradu, která nám kdysi patřila, není to nijak zvlášť velký pozemek, ale stejně. Nikdy jsem nepochopila, proč ji dědeček prodal, ale už to nezměním. Ale co na té zahrádce, vždyť mám zahrádku velkou, no rozhodně ne dost velkou na to aby se mi na ni vlezl koník. Můj strejda totiž vlastní farmu, na který mimo oveček, koziček, králíčků a kachniček také chová nádherné plemeno poníků jménem Hafling. Do těchhle Haflíků by se zamiloval snad každý. Ovšem nepředstavujte si poníka, co vám sahá po pas, dle mého byste ani nevěřili, že vedle vás stojí poník, protože já jsem ho při prvním setkání spletla s koníkem. Rozdíl je vlastně jenom v tom, že je o pár centimetrů menší, než je normální kůň.
Pak bych chtěla investovat do našeho domečku a zbytek bych asi uložila do banky. Není to nic extra co? Ale já bych peníze nedokázala rozhazovat za nic jiného, nepotřebného. Taťka mi vždycky říkal, že nejvíc člověka potěší, když si na jeho vysněnou věc sám našetří a to je pravda.
A co vy? Za co byste utratili své peníze, kdyby...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama