Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Telepatické schopnosti? Proč ne...

8. června 2015 v 12:59 | Arael |  Zážitky
Tak po delší době sem taky přidám nějaký ze svých zážitků, ať toho na Arien není moc :)
Pokud bych to zkrátila (hodně :D), tak je to asi takto: Nejspíš jsme s Arien nějak telepaticky spojené. A proč? To hned vysvětlím.
Nejdříve to zajímavější. Šla jsem z klavíru, a jak to už u mě obyčejně bývá, představovala jsem si různé (nereálné :D) věci. Napadla mě taková situace: povídám si s jedním klukem a hladím si jeho psa. Rozvíjela jsem tu myšlenku, třeba že toho psa ztratil a já ho našla, začali jsme si povídat a tak dále... Všechno bylo normální, jako každý den.
Druhý den ve škole mi Arien vyprávěl, o čem se jí zdálo. Poslouchala jsem v klidu, dokud se nezmínila o jednom: viděla ve snu mě a toho kluka, stáli jsme za plotem, on držel na vodítku černého psa a já si ho hladila a povídala si s ním. Hned jsem jí řekla, že přesně tohle jsem si večer předtí představovala. Obě nás to dost překvapilo :)
Uplynula nějaká doba a opět se stalo něco zvláštního, i když už ne tolik jako minule. No, prostě, byla matematika a naše "milá" paní profesorka zrovna psala na tabuli jednu ze svých "jednoduchých" rovnic. No a v tu chvíli jsem zažila (jako v poslední době opravdu dost často) déjà vu (pro neznalce je to okamžik, kdy se vám zdá, že už jste to někdy zažili). No a po hodině jsem říkala Arien, že jsem měla déjà vu. Ona mi odpověděla, že to zažila taky. Tak jsem jí řekla, při které chvíli, a ona, že taky přité stejné chvíli jako já (kdo by nepochopil můj zvláštní způsob vyjadřování, prostě jsme měly déjà vu ve stejnou chvíli).
Je to zvláštní, čekám, kdy se zase stane něco podobného, je to i celkem zábava :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříte na nadpřirozeno?

Ano, věřím.
Ne, nevěřím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama