Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Tajemné bytosti - 2.část

8. června 2015 v 20:32 | Arien |  Zážitky
Tak tedy vážení, nebudu vás zatěžovat nějakou počáteční mluvou, tak se pusťme s chutí do toho. Jenom upozorňuju, že nepopisuju všechny své zážitky, jenom takové ty nejzajímavější.

Takže, byl normální večer a já jsem si ještě před spaním četla. Najednou mi hlavou přilétla myšlenka a začala na mě strašně dotírat. Neustále mi na mysl dorážela slova "Chci zemřít, chci zemřít …" tak jsem se na ni zaměřila a hlavou mi přeletěly tyto verše:

"Chci zemřít a to hned,
chci tě vidět naposled."

Jenom dopředu upozorňuju, že jsem anti talent na skládání básní a obecně na poezii, to vám může Arael klidně dosvědčit. Vůbec jsem nevěděla, co to mělo znamenat. Ještě ten večer jsem tu bytost v černé kápi viděla, pak už nikdy.O pár týdnů později jsme jeli na klimaťák, to by jste měli vidět ty pokoje... tedy pokud se to tak dalo nazývat. No alespoň tam byla koupelna, i když já bych byla možná radši, kdyby tam nebyla. Z té koupelny jsem měla od samého začátku divný pocit... necítila jsem se tam nějak bezpečně, moje tušení se ale potvrdilo až druhý den. Jako každý den jsem se šla vysprchovat, protože si myslím, že by mě nikdo nechtěl vidět bez umytých vlasů (věřte mi, to byste vážně nechtěli vidět). Tak jsem tedy zatáhla závěs, postila vodu a užívala si ten osvěžující pocit. Při tom jsem sledovala vzory, závěsu a najednou to přišlo, nebo spíše přešlo. Za závěse totiž někdo přešel a já na tom závěsu viděla jeho stín, ten pak, spolu s jeho majitelem zmizel...

Možná si myslíte, že horší už by to být nemohlo, to jsem si totiž myslela i já, ale hrubě jsem se spletla. Po tédle scénce jsem si šla lehnou a až do rána jsme si povídali s Arael a ještě jednou naší kámoškou, já si zašla na záchod a pak si umýt ruce. To jsem ale neměla dělat. Otevřela jsem dveře do kořán a mimoděk jsem se zadívala na onen sprchový kout, ale to nebylo to jediné, co jsem tam viděla, za napůl zataženým závěsem vystrkovala hlavu popelavá tvář se zářivýma očima upřenýma na mě. Hrozně jsem se vyděsila a práskla s nebohými dveřmi. Zalezla do postele a zděšeně koukala do jednoho bodu. Kamarádka se mě ptala, co se mi stalo, ale já jsem jí jen řekla, že ji nechci na večer vyděsit, to ji stačilo. Mezitím vyšla Arael ze záchodu, jelikož šla hned po mě. Automaticky zamířila ke koupelně, ale já jsem ji stihla zastavit, po tom, co řekla jsem ji tak vyděsila, že si radši ruce opláchla nad záchodem vodou z flašky:D.

Na klimáťáku jsem pak už nic divného nezažila, ale stejně jsme už večer nechodili do té koupelny.

Jen pro zajímavost, klimaťák byl super, naprostá fantazie a o to víc nás mrzelo, že musíme odjet, ale nakonec jsme to překously.Na něco se vás zeptám. Máte rádi lebky? Sami si na to odpovězte a zvažte jestli chcete číst dál...

že chcete, tak fajn.

Stalo se to večer, opět, nemohla jsem za boha usnout, opět, a přetočila jsem se na druhý bok... opět. Zírala jsem jen tak bezcílně do tmy a pak jsem to uviděla. po pokoji ze líně převalovala nějaká černá hmota nebo... něco v tom smyslu, chvíli jsem ji pozorovala a po chvíli jsem zjistila že se v ní začíná tvořit bílá skvrnka. Ta "hmota" se ukotvila u skříně a bílá tečka začala růst do postavy velké asi jako vaše ruka od prstů až k lokti. Narostla jí křídla a začala se tam různě protahovat a dělat nesmysly. Vypadala trochu jako motýlí víla a teď se asi ptáte, proč jsem se ptala ne lebky, vždyť co má motýlí víla společného s lebkou. Tak já vám to objasním. Ta bytost vypadala moc mile a možná taky milá je, to opravdu nevím, ale poprvé mě napadlo se jí zeptat, co je zač. Tak jsem se jí tedy zeptala... žádná odezva, tak jsem se jí zeptala ještě jednou a to se ve tmě vyjasnila bílím světlem lebka... začala se pohybovat, zavírat a otevírat pusu. Vyjeveně jsem se na to dívala a nakonec celé to představení zmizelo.A stejně tak končí to moje, tak vám přeji klidné spaní a slunečný den.

Arien
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama