Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Tajemné bytosti - 1.část

5. června 2015 v 21:39 | Arien |  Zážitky

Ahoj, přemýšlela jsem, že už jsem sem dlouho nepsala nic, z čeho by vám mohl přejít mráz po zádech. Tak to zkusím napravit svými dalšími zážitky se zvláštními bytostmi.Tak tedy od mého posledního článku - Tajemná bytost - nastala dlouhá pauza, asi tak kolem dvou týdnů, nevím přesně. Myslela jsem si, že už možná mi to období skončilo. Dokonce už i ten nepříjemný pocit, že mě někdo sleduje, zmizel a nastalo období mých pěkných snů, taková pauza a pak, z ničeho nic jsem jednoho večera dostala opět ten zvláštní pocit a taky se ten pocit naplnil. Když jsem ležela a snažila se usnout tak se mě zmocnilo nutkání otevřít oči a tak jsem ho poslechla. Otevřela jsem oči, abych se ujistila, že v pokoji nikdo není, ale moje očekávání se nenaplnila, u skříně se tyčila totiž opět ta postava v kápi. Chvíli jsem se na ni jenom koukala a pak prostě zmizela jako by se propadla do země.
Pak byl dva dny klid a ten třetí den opět večer jsem zažila něco hodně divného. Zvláštní je, že se mi takovéhle věci ději ve velké většině v posteli. Tak tedy opět jsem ležela v posteli a snažila se usnout, ale vůbec mi to nešlo. Už bylo ráno a dokonce už svítalo, o to víc mě štvalo, že budu ráno úplně hotová. Venku už dokonce začal zpívat první ptáček a tak jsem se zaposlouchala. Jeho nádherné zpívání ale přehlušilo kolem jedoucí auto. Tak jsem naštvaně čekala, až přejede, ale ono pořád hučelo, říkala jsem si, co to je, to tu snad jezdí tam a zpátky? Jenže až později jsem zjistila, že to není auto ale hučení v mojí hlavě, pak jsem najednou z ničeho nic začala klepat hlavou o polštář, jenže to nebylo z mojí vůle a nešlo to zastavit a myslela jsem, že mi praskne hlava. Pak to přestalo a já jsem zděšeně otevřela oči a zjistila jsem, že kolem mě poletuje ochranná energie, a pak to přišlo znovu, zase mi začala bouchat hlava o polštář a zase jsem měla pocit, že mi bouchne hlava, bylo to strašně vyčerpávající, jako kdyby mi někdo vysával energii. Ustalo to a pak zase znova po tom mi spadla hlava na polštář a já se propadla do spánku.

Následující den jsem se cítila hrozně, úplně vysátá, no nějak jsem to přežila a další noc jsem se vyspala.Po asi třech dnech přišlo něco podobného, ale v trochu jiné formě, no... však čtěte sami. Ten večer jsem měla jako vždy problémy usnout. Většinou spím tak, že mám pod polštářem ruku, která mi z patrové postele vyčuhuje ven. A přesně tak jsem ležela. Najednou, z ničeho nic mě začal brnět prst, který patřil vystrčené ruce, pak štípat a začalo mi pískat v uších, nemohla jsem otevřít oči, prostě jsem jenom strnule ležela, pak jsem ucítila u sebe tu bytost v černé kápi a tak nějak jsem tušila, nebo... dost špatně se to popisuje ale něco mi říkalo, že nade mnou přelétá, pískání zesílilo a já jsem zpanikařila, doslova ze mě něco vycucávalo energii, úplně jsem to cítila a chtěla jsem tomu nějak zabránit tak jsem z posledních sil otevřela oči ale viděla jsem jenom jakoby záblesky. Tak jsem se natáhla po vypínači mojí lampičky, ale nešla zapnout. Pak jsem lehla vyčerpáním a na místě se jsem usla hlubokým spánkem.Jak se na ten článek tak koukám tak přemýšlím, že ho asi rozdělím na dvě poloviny. Tak se uvidíme u dalšího článku.

Arien
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jaké je vaše nejoblíbenějš roční období?

Všechny!!!
Jaro.
Léto.
Podzim.
Zima.
Žádné.
Jiné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama