Náš život je omezován pouze mírou naší fantazie.

Sny, sny a ještě jednou sny

3. dubna 2015 v 14:20 | Arael |  Zážitky
Ahojte, chtěla bych se s vámi podělit o pár svých zážitků
Mám věštecké sny, které se plní většinou jen z poloviny (naštěstí, ale zatím se mi to stalo jen párkrát). První noc se mi zdálo, že jsem seděla s jedním klukem (ve třídě sedím s Arien). Už několikrát nás učitelka napomínala, protože jsme se pořád bavily. No a hned další den po tom snu jsme se v matice opět bavily, a učitelka na nás začala "řvát", že jestli toho nenecháme, rozesadí nás (pravděpodobně by nás přesadila tak, že by jedna z nás seděla s tím klukem, protože taky často vyrušuje). Tohle asi nezní moc jako nějaký "věštecký sen", ale to nejhorší přišlo další den. Zdálo se mi totiž, že jsem v tom snu viděla nějaké černé kočky.

Ráno jsem se podívala, co to znamená a všude bylo něco takového: zlo, neštěstí a na jedné stránce jsem viděla i tohle: Jeden z vašich přátel bojuje se smrtí. Okamžitě mě napadla Arien. Jednou (ještě minulý rok) jsem totiž zničehonic dostala pocit, že tady s námi už dlouho nebude. Tehdy jsem to nebrala vážně, říkala jsem si, že to je jen pocit, nic to neznamená, ale dnes už vím, že by na tom něco mohlo být, a mám strach. Pár dní po tom snu šla Arien z klavíru, a cestou po přechodu za ní šla maminka s malým dítětem za sebou, a malou která šla za maminkou srazilo auto. Jak mi to Arien zavolala, hned nás napadl ten můj sen. Kdyby totiž šla o pár vteřin později, ležela by tam na zemi nejspíš také ona.
A včera se mi zdál ještě jeden divný sen. Byla jsem v nějaké budově, údajně to měla být naše škola, ale mělo to od ní teda dost daleko :D No a chodily jsme tam s jednou mou kamarádkou a hledaly cedulky, na kterých bylo napsáno vždy nějaké jméno a nějakým cizím jazykem tam byl napsaný měsíc a rok jeho smrti. Moje kamarádka tam měla konec roku 2016 (myslím ale, že to nic neznamená, protože já měla na té cedulce napsaný rok 2012 :D). Hledala jsem cedulku kluka, který se mi líbí (mimochodem je to ten samý kluk jako s kým jsem ve snu seděla :D), ale nikde jsem ji nemohla najít. A pak ten sen skončil.
Myslím, že mám hodně zajímavé sny. A co vy?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama